10 Ağustos 2012 Cuma

Helal Olsun Size Helal!!!! Türkiye'nin Grur Kaynakları

Fotoğraf: Kadınlar 1500m finalinde Aslı Çakır Alptekin altın, Gamze Bulut gümüş madalya kazanmayı başardı!

HELAL OLSUN HELALLLLL ♥


Çok kötü başladığımız olimpiyatlarda bugün çok güzel haberler geldi.Bayanlar 1500 metre finallerinde 1 altın ve 1 gümüş madalya kazanan sporcularımızı yürekten kutluyoruz.Bu Türk tarihinde de bir ilk oldu.İlk defa Olimpiyatlarda Atletizm dalında altın ve gümüş madalyalarımız oldu.Altın madalya alan Aslı Çakır Alptekin ve gümüş madalya alan Gamze Bulut'u yürekten tebrik ediyoruz.


Fotoğraf: Tekvando 67 Kg Temsilcimiz Nur Tatar Avusturalyalı Rakibini 6-0 Yenerek Finale Çıktı !

Helal Olsun NUR ! - Emin ( Şimdi birisi gelip Aksaray la ilgili birşey paylaş demesin. Direk aşağıdaki paylaşımlara baksın ! Sebepsiz yere tartışma yaratmayalım.)


Tekvando 67 Kg Temsilcimiz Nur Tatar Avusturalyalı Rakibini 6-0 Yenerek Finale Çıktı ! Bir altın madalya da inşallah buıradan gelecek..
Helal Olsun NUR ! 

18 yorum:

 1. ÇOK GURUR VERİCİYDİ,HARİKAYDI..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle öyle.Yarışın son metrelerinde kalbim duracak sandım.Çok heyecanlıydı..

   Sil
 2. Sonunda bir madalya görebildik HELAL !

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Daha önce 2 kez görmüştük aslında madalya.Güreşte bir bronz ve tekvando erkeklerde bir altın madalyamız vardı.Bu sefer aynı anda 2 madalya gelmesi çok sevindirdi bizi...

   Sil
 3. Helal bu kızlara sıkı çalışmalarının emeğini aldılar, yarın 21.55'teymiş sanırım törenleri. İstiklal Marşı'mız okunacak yine, o saatte izlemeyi unutmayın:)
  Sevgiler

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İlk defa olimpiyatlarda atletizm dalında İstiklal Marşımız okunacak sonunda.Oldukça gurur verici bir duygu gerçekten..

   Sil
 4. Malesef Taekwando da 2.olduk.Olsun sonuçta gümüş de olsa madalya aldık.Önü çok açık bu sporcuların...

  YanıtlayınSil
 5. ne güzel, güzel haberler duymak çok sevindirici. hep kötü haber almayacağız ya.

  YanıtlayınSil
 6. Merhabalar,

  Göğsünde ayyıldızlı formaları taşıyan ve madalya getiren tüm sporcularımızı yürekten kutluyorum. Özellikle atletizmde yüzümüzü güldüren kızlarımızı tebrik ediyorum.

  Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun efendim, saygılarımla.

  YanıtlayınSil
 7. Helal olsun gerçekten...gurur duyuyor insan, bu arada dinci/şeriatçı paylaşım sitelerinde gözlerimle gördüm bu kızlarımızın resmini koyup altına "bir Müslüman böyle giyinir mi, diyerek kızlarımıza etmedikleri hakaret, yakıştırmadıkları çirkin sözcük (fahişe vs.)kalmamıştı...bacakları, kolları, belleri çıplak ya bu yobaz milletinin de beyni iki bacağının arasında olduğundan, Hüseyin Üzmez gibi tipler hep bunlardan çıktığından (tesadüf değil)sporcuları görünce de akıllarına ilk o tür şeyler geliyor...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bu tarzda düşünen insanlar gerçekten örümcek beyinli ve at gözüyle bakıyor dünyaya gerçekten.Çok güzel anlatmışsınız eklemeye gerek yok sanırım..

   Sil
 8. Önceki yorumuma eklemek istedim, DİNCİ Vakit gazetesinin kardeş kuruluşu internet sitesinde kızlarımızın resmi kol,omuz, mozikle kapatılıp, SANSÜRLENMİŞ olarak:


  http://www.habervaktim.com/haber/257655/altinin-adi-asli-gumusun-adi-gamze.html

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten pes doğrusu.Bunlar ancak spora balta vurur bence.Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz şu olana bak peah...

   Sil
  2. eee arkadaşım dindar bir nesil olacağız ya çünkü akp gelene kadar Katolik'tik hepimiz...:)

   Sil

Değerli Yorumlarınız İçin Çok Teşekkürler..