13 Eylül 2015 Pazar

Marangoz Babadan Okuma Sandalyesi:)
Marangoz olan Hal Taylor çocuklarına kitap okumayı seven bir adamdır.Ancak üçüncü çocuğu doğduktan sonra sandalyeye sığamaz olmuşlar:) Hal böyle olunca marangoz, mesleki becerisini kullanarak yeni bir kitap okuna sandalyesi icat etmiş.

Bu sayede üç çocuğuna aynı anda kitap okuyabiliyormuş.Bu sandalyeyi ben de çok sevdim.Çok yaratıcı.Allah nasip ederde iki çocuğum daha olursa bu sandalyenin bir benzerini yaptırabilirim:) Şimdilik 15 aylık bir oğlum olduğu için sıkıntı yok:)

Hal amca olayı maddi anlamda abartmış.Sandalyeye 7.500 dolar istiyormuş.Bu Hal amca halden hiç anlamıyormuş meğer:) Bu ne arkadaş 7500 dolara sandalyemi olur:) Yine de üretici insanlara saygımız sonsuz.

15 yorum:

 1. Ahaha :D. Müthiş bir şey bu :)

  YanıtlayınSil
 2. Muhteşem bir tasarım, bayıldım buna... Eşyalar, ihtiyaca uygun tasarlanmalı böyle :) Yoksa her yerde aynı ruhsuz kanepeler, sandalyeler...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yaratıcı fikirleri her zaman sevmişimdir.Yorumunuza katılıyorum

   Sil
 3. Ne kadar yaratıcı... Çocuk olmasa da yanına kahveni, kekini, pastanı da koyabilirsin :)) ayrıca, bizim marangozlara göstersen bu fotoyu, yaparlar aynısını ya :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Buda ayrı bir bakış açısı:) Bunu yaparız ya sıkıntı yok:)

   Sil
 4. Vay be ne babalar var. Şu yaşıma rağmen bacak kadar çocukları kıskandım :) Bu arada Allah bağışlasın 15 aylık kuzuyu sizlere. Sanırım ben de ilerisi için aklıma kazıdım böyle bir sandalye sahibi olmayı :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Umarım sahip olursun.Sağlasın.Allah sana da nasip etsin bir kuzucuk:)

   Sil
 5. Çok güzel bir tasarım olmuş...

  YanıtlayınSil
 6. Hemen böyle bir şey bulup ticarete atılmam lazım, 3-4 ayda birine satsam yeter bana ;)

  YanıtlayınSil
 7. çok hoş gerçekten, bayıldım, yalnız gerçekten halden anlamıyormuş Hal Amca:))

  YanıtlayınSil

Değerli Yorumlarınız İçin Çok Teşekkürler..