2 Ekim 2015 Cuma

Stephen King'in "Kim Bulduysa Onundur" Romanı 9 Ekimde Raflarda

Kim Bulduysa Onundur 9 Ekimde Raflarda


Stephen King'in yeni romanı Kim Bulduysa Onundur,Altın Kitaplar tarafından Türkçeye çevrildi ve roman okurlarıyla 9 ekimde buluşacak.

Bay Mercedes adlı romanın devamı niteliğinde olacakmış roman.Yazar-okur ilişkisinin sınırlarını zorlayacak olan romanı ben de merakla bekliyorum:)

Gerilim romanlarının usta ismi Stephen King, Kim Bulduysa Onundur ile yazar-okur ilişkisinin sınırlarını zorlayacak. Bay Mercedes romanının devamı niteliğinde olan Kim Bulduysa Onundur yazarlığın gücüne ve edebiyatın bir hayatı nasıl değiştirebileceğine dair sarsıcı bir roman olarak okurlarıyla buluşmayı bekliyor!

"King, Çılgınlığa Yine Kafadan Bir Dalış Yapıyor”

İnzivaya çekilmiş ünlü bir yazar; intikam duygusuyla dolu saplantılı ve öfkeli bir okur; soğukkanlı bir cinayetin ardından yıllarca gömülü kalmış, içi hazine değerinde onlarca defterle dolu bir bavul.

Hazineyi kim bulacak? Dahası, ona sahip olmak cehennemin kapılarını açmaksa eğer, bu ateşte kim yanacak?"King, Sadist ve Medyum’da olduğu gibi, çılgınlığa kafadan bir dalış yaparak yazar-okur ilişkisinin sınırlarını zorluyor... Öykü yüksek performanslı bir araç gibi kimi zaman kükrüyor, kimi zaman mırıldanıyor, kimi zaman da fazlasıyla eğlendirici. Ayrıca en dikkatli okuyucuların bile gözünden kaçabilecek kadar sinsice, edebi eleştirilerle dal

2 yorum:

Değerli Yorumlarınız İçin Çok Teşekkürler..