21 Şubat 2016 Pazar

Karadeniz Kitap Fuarı 23 Şubatta Kapılarını AçıyorKaradeniz Kitap Fuarı'na sayılı günler kaldı arkadaşlar.İşte Detaylar:

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle Samsun’da düzenlenen Karadeniz 2. Kitap Fuarı 2016 - Samsun, 23-28 Şubat 2016 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkıları olacağına inandığımız Samsun Kitap Fuarı’na 150 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken, fuar süresince panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinlikleri gibi 50’ye yakın kültür etkinliği düzenlenecektir.

Etkinlik Programı, İmza Günleri ve Katılımcı Liste Açıklandı

Etkinlikler, imza günleri ve Okur ve Yazar Buluşmaları kapsamında Emre Kongar, Canan Tan, Mustafa Armağan, Ömer Sevinçgül, Deniz Kavukçuoğlu, Sevil Atasoy, Murat Menteş, Ahmet Şimşirgil,  Bahadır Yenişehirlioğlu, Aret Vartanyan, Nebil Özgentürk, Nazan Tacer, Feridun Andaç, Nedim Gürsel, Kahraman Tazeoğlu, Menderes Samancılar, Ayşe Tolga ve Murat Tavlı’nın da aralarında bulunduğu pek çok yazar fuarda okurlarıyla buluşacak. Etkinlik programı, imza günleri ve katılımcı listemizi görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.karadenizkitapfuarisamsun.com

Yeni Nesil Yazarlar TÜYAP’ta

Çok sayıda  genç okura ulaşan yeni nesil yazarlardan Koray Yersüren, Emine Can ve Merve Akıncı 25 Şubat Perşembe günü fuarda düzenlenecek söyleşide okurlarıyla bir araya gelecek.

Ücretsiz Servislerle Fuar Alanına Ulaşmak Çok Kolay

Ücretsiz servislerimizle fuar boyunca Cumhuriyet Meydanı ve Fuar Alanı arasında karşılıklı seferler düzenlenecektir. Ayrıca Atakum YURTKUR Öğrenci Yurdu önünden de servislerimizi kullanabilirsiniz.http://www.karadenizkitapfuarisamsun.com/index.php?main=servisFuar Ziyaret Saatleri

Girişin ücretsiz olduğu Karadeniz Kitap Fuarı 2016 - Samsun, 23-27 Şubat 2016 tarihleri arasında 10.00-20.00, kapanış günü olan 28 Şubat 2016 tarihinde ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Karadeniz Kitap Fuarı Tekkeköy’de

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi, Tekkeköy’de Yaşar Doğu Spor Salonu’nun yanında (Atatürk Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Sokak No:2 Tekkeköy / Samsun) bulunuyor.

Bizi Takip Edin

Karadeniz 2. Kitap Fuarı’yla ilgili en güncel haberleri, konuk yazarları, katılımcı yayınevlerini, imza günleri ve etkinlik programıyla ilgili detayları web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz: 
www.karadenizkitapfuarisamsun.com
www.facebook.com/karadenizkitapfuari
www.twitter.com/kitapfuari 
www.instagram/kitapfuariSaygılarımızla,

TÜYAP A.Ş.

10 yorum:

 1. bayılırım kitap fuarlarınaaa :)

  YanıtlayınSil
 2. Kitap Fuarlarının artması ne hoş :)

  YanıtlayınSil
 3. Konuyla alakasi yok ama bisey sorabilirmiyim ya ben tess in rizzoli&isles serisini okumak istiyorum daha dogrusu o serinin icinden bikac kitabim var ama bunlari sirasiyla okumak onemlimi yardimci olurmusunuz

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Cerrahtan sonra çırağı okumalısın.Çünkü devam kitabı niteliğinde.Diğer kitaplarında herhangi bir sıra izlemene gerek yok.Sevgiler.

   Sil
  2. Cerrahtan sonra çırağı okumalısın.Çünkü devam kitabı niteliğinde.Diğer kitaplarında herhangi bir sıra izlemene gerek yok.Sevgiler.

   Sil
 4. Bu sene hiç bir fuara katılamadım maalesef. Seneye acısını çıkarırım belki...

  YanıtlayınSil

Değerli Yorumlarınız İçin Çok Teşekkürler..