5 Aralık 2016 Pazartesi

Kitaplıkta Uyku Nasıl Olurdu? Kitap Hostel!!Japonlar kitap okuma alanında önemli bir sırada yer almaktadırlar ve bu alışkanlık onların hayatlarının bir parçası olmuştur.Kitaplarla o kadar içli dışlı olunca ortaya kitap hostelleri de çıkmıştır.Düşünsenize 3 metrekarelik bir alanda yaşıyorsunuz ve her taraf kitap dolu:)

Kitap kurtları için cennet sayılabilecek bu hostel Japonya'nın başkenti Tokyo'da yer almaktadır.Duvarları kitap raflarından oluşan odaların içinde uyuyabiliyorsunuz.3 metre artı duvarları kitap rafı şeklinde ve her aradığınız kitap burada.Nasıl fikir ama?

13 yorum:

 1. Kitapları severim ama kitaplıkta uyumak istemezdim. Hele bu kadar küçük bir alanda. Ben üşenmem alırım kitabımı rahatça yatağımda okurum:))))

  YanıtlayınSil
 2. Vallahi çok güzel bir fikirmiş. Ankara'da ki kitap cafe var, kahve içip kitap okuyabiliyorsun. Bunun gibi yerlerin çoğalması ümidiyle..

  YanıtlayınSil
 3. Böyle bir yere özenmemek mümkün mü :) Böyle yerler burada da olsun. Kitap cadelerde öyle. Burayı öyle çok sevmiştim ki bende blogum da yer vermiştim. :)

  YanıtlayınSil
 4. Süper bir fikir, bizde de olsa keşke dediğim şeylerden biri oldu bu:))

  YanıtlayınSil
 5. başlığı görür görmez japonlardır dedim , eh böyle bir fikrin bizden çıkması zor tabii :((

  YanıtlayınSil
 6. Ne güzel bir sayfa çok beğendim :) Bende bloğuma beklerim sevgiler...

  YanıtlayınSil
 7. Kitaplıkta uymayı tercih etmezdim sanırım.Bana kitap kafeler daha uygun geliyor.Çayımı veya kahvemi yudumlarken bir taraftan kitap okumak en güzeli bence :)

  YanıtlayınSil
 8. Kitapları koklamayı severim ☺ Ben kitapsız yaşayamam zaten

  YanıtlayınSil
 9. İlginç bir yer. Gizemli bir yere de benziyor. Hayelleri süsler...

  YanıtlayınSil

Değerli Yorumlarınız İçin Çok Teşekkürler..